DHOME KATERSHE ME BALLKON DHE PAMJE NDA DETI

Dhoma katershe eshte e pajisur me nje krevat dopio plus dy krevat tek dhe eshte e pershtatshme per nje grup miqsh ose familje. Hotel Blu Sky ju ofron dhoma te mobiluara me kujdes, hapsire dhe pamje relaksuese.

SHERBIME NE DHOME

 • Ballkon
 • Pamje nga mali
 • Telefon
 • Kanale satelitore
 • TV
 • Frigorifer
 • Tualet
 • Dush
 • Komedine sigurie
 • Ajer i kondicionuar
 • Izolim nga zhurmat
 • Garderobe
 • Tharese flokesh
 • Peshqir
 • Shapka
 • Wi – Fi