Check In
Check out
Rooms
Guest

Powered by

MIRESEVINI NE HOTEL BLUE SKY

Ne ju ofrojmë një pamje mahnitëse nga deti Jon dhe ishulli i Korfuzit. Imagjinojeni veten duke u relaksuar në dhomën tuaj duke shijuar reflektimin e rrezeve te diellit në ujërat e kristalta të Jonit.

298012610
null

BAR

Ambient tepër komod i cili ndodhet ne hollin e hotelit.
null

RESTORANT

Kuzhine cilesoreme gatime tradicionale si edhe  mesdhetare.
null

PAMJE NGA DETI

Disa prej dhomave te hotelit ofrojne pamje fantastike ne drejtim te detit.
null

PARKING

Parkingu ofrohet falas ne ambientet e hotelit tone.
null

Wi-Fi

Te gjitha ambientet e hotelit tone mbulohen nga Wi-Fi
null

AJER I KONDICIONUAR

Ne te gjitha ambientet e hotelit ofrohen temperatura komode.

DHOMAT TONA

Vetëm 2.5 km nga qendra e Sarandës në drejtim të Ksamilit, asnjeherë nuk do të mërziteni nga shoqëria jonë. Shërbimi ynë do ju çlirojë nga zhurma dhe rrëmuja e qytetit.

Kontakt

Per cdo informacion na kontaktoni !