DHOME DOPIO ME BALLKON DHE PAMJE NGA DETI

Dhoma dopio eshte e pajisur me nje krevat dopio dhe eshte e pershtatshme per nje cift. Hotel Blu Sky ju ofron dhoma te mobiluara me kujdes, hapsire dhe pamje relaksuese.

SHERBIMET QE OFROHEN

 • Ballkon
 • Pamje nga mali
 • Telefon
 • Kanale satelitore
 • Televizor
 • Frigorifer
 • Tualet
 • Dush
 • Komedin sigurie
 • Ajer i kondicionuar
 • Izolim nga zhurmat
 • Garderobe
 • Tharese flokesh
 • Peshqir
 • Shapka
 • Wi – Fi